Інфо поліції

У Києві викрили групу “чорних ріелторів”

До складу групи входили адвокати, приватний нотаріус, екс-суддя Солом’янського районного суд та інші особи

Слідчими центрального апарату ДБР за процесуального керівництва Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генеральної прокуратури України та за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Національної поліції України було викрито та припинено злочинну діяльність так званих «чорних ріелторів».

Про це повідомляє 1NEWS.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що до злочинної групи входили, кілька адвокатів, колишній суддя Солом’янського районного суду у місті Києві, приватний нотаріус та інші особи. Шахрайську схему із заволодіння майном померлих громадян організував один із адвокатів.

Упродовж 2016-2018 років шляхом підробки документів та заповітів фігуранти намагалися заволодіти майном померлих мешканців Києва, а саме кількома квартирами у центральних районах столиці та коштами на депозитних рахунках. Треба зазначити, що останні також займалися виготовленням документів та внесенням до них недостовірної інформації від імені померлих осіб. В подальшому пакет необхідних документів передавали іншим учасника групи на реєстрацію.

Джерело: Нацполіція

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close