Інфо поліції

У Києві викрили фальсифікаторів ліків

Правоохоронці провели ряд оперативних закупівель, аби довести їх причетність до скоєння злочину

Слідчі управління поліції в київському метрополітені під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури № 7 викрили організовану злочинну групу за збут фальсифікованого лікарського засобу «соматин».

Правоохоронці з’ясували, що до угруповання входило троє осіб між якими заздалегідь були розприділені ролі, – інформує 1NEWS.

Готову продукцію збували за допомогою Інтернет-магазину.

Як розповів начальник слідчого відділу управління поліції в метрополітені Олексій Журавель, правоохоронці задокументували протиправну діяльність організованої злочинної групи:

«Ми з’ясували, що раніше судимий за скоєння аналогічного злочину організатор, залучив осіб з метою виготовлення, зберігання та збуту фальсифікованого лікарського засобу. Правоохоронці провели ряд оперативних закупівель, аби довести їх причетність до скоєння злочину. Після чого, було проведено санкціоновані обшуки та з гаража, який винаймали зловмисники у місті Харкові вилучено понад 500 ємкостей із соматином та забороненою сильнодіючою речовиною. Після проведених слідчих дій, діяльність організованої групи була нами припинена», – додав правоохоронець.

Джерело: Нацполіція

Back to top button