Інфо поліції

У Києві викрали жінку і вимагали виплатити «неіснуючий борг» (ВІДЕО)

Поліцейські провели спецоперацію для звільнення потерпілої та затримання учасників злочинної групи

Оперативники управління стратегічних розслідувань в місті Києві за силової підтримки полку поліції особливого призначення затримали чотирьох осіб та звільнили жінку.

Про це інформує 1NEWS.

Встановлено, що до складу угруповання входило четверо осіб віком від 23-х до 32-х років, у тому числі – вихідці з інших країн.

Упродовж тривалого часу погрозами фізичної розправи вони вимагали від громадянки сплачувати їм 15 тисяч грн щомісяця – погашення так би мовити «неіснуючого боргу».

Для переконливості рішучості своїх дій зловмисники відібрали 30 тисяч гривень та її особисті речі. Однак жінка не погоджувалася виконувати умови учасників угруповання.

Відтак, аби змусити потерпілу сплачувати гроші, фігуранти силою заштовхали її до свого автомобіля, побили та відібрали 15 тисяч грн і мобільний телефон.

Поліцейські провели спецоперацію для звільнення потерпілої та затримання учасників злочинної групи. В Києві, на проспекті Лісному, правоохоронці заблокували автомобіль фігурантів та затримали їх. Під час затримання фігуранти чинили опір поліцейським та намагалися втекти.

Крім того, в ході санкціонованих обшуків за місцем мешкання затриманих вилучили речі, які раніше були силою відібрані у потерпілої.

Джерело: Нацполіція

Back to top button