Інфо поліції

У Києві водій знепритомнів в автомобілі з російськими номерами

Громадянина передали медикам, далі ним будуть займатися вони

У столиці патрульним поліцейським довелося розбивати вікно автомобіля Mercedes на державій російській реєстрації, аби визволити безтямного водія.

Про це повідомляє 1NEWS.

Коли патрульні приїхали на місце події, то водій був взагалі без свідомості.

Розбивши вікно транспортного засобу, вони його звільнили і викликали на місце події медиків, тому що особа була без свідомості.

Громадянина передали медикам, далі ним будуть займатися вони.

Щодо того, чи був водій під дією алкоголю, то речник поліції відповів, що у поліції довіряють лише фактам, тому говорити про те, чи був чоловік у стані алкогольного сп’яніння будуть лише після результатів відповідних аналізів.

Коли будуть аналізи наразі не відомо, адже чоловік без свідомості і не може пройти тест на драгері. За словами речника, у чоловіка мають взяти аналіз крові, щоб перевірити наявність чи відсутність алкогольного сп’яніння.

Водночас, “Київ.Оперативний” повідомляє, що усередині автівки біля водія була “відкрита пляшка горілки Абсолют”. Крім того, на опублікованому відео можна помітити букет квітів всередині.

Відзначається, що Mercedes зупинився під час руху біля Нацбанку.

Джерело: “Київ.Оперативний

 

One Comment

  1. ясен батон, а какое право брать кров на алкоголь у человека, потерявшего сознание, один кер он неподсуден украинскому законодательству, т.к. даже преступления не было. Лиш бы поднагадить, вот же журнашлюхи.

Back to top button