Інфо поліції

У Києві топ-менеджер банку привласнила понад 12 мільйонів гривень

Згідно з матеріалами слідства, упродовж 2013-2014 років заступник директора регіонального відділення банку з метою створення уяви перед клієнтами чинності правочинів про депозитні вклади надавала вкладникам завідомо підроблені документи

У Києві викрили заступницю директора регіонального відділення банку, яка впродовж двох років привласнила кошти за депозитними договорами на загальну суму 12 мільйонів 300 тисяч гривень.

Про це інформує 1NEWS.

Згідно з матеріалами слідства, упродовж 2013-2014 років заступник директора регіонального відділення банку з метою створення уяви перед клієнтами чинності правочинів про депозитні вклади надавала вкладникам завідомо підроблені документи, що підтверджували належність передачі банку коштів за депозитними договорами.

У подальшому отримані від клієнтів кошти обвинувачена не обліковувала належним чином, а привласнювала та використовувала на власний розсуд.

Таким чином незаконними діями заступника директора регіонального відділення банку завдано збитків клієнтам банку на загальну суму 12 300 000 грн.

Джерело: Київська міська прокуратура

Останні новини

Back to top button