Інфо поліції

У Києві судитимуть чиновників КМДА, які привласнили понад 4 млн грн

Чиновники одного з комунальних підприємств організували схему привласнення коштів при оренді приміщень та обладнання, за допомогою якої вони отримали понад 4 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції, пише 1NEWS, посилаючись на 112ua.

Організатором протиправної діяльності виявилася керівник комунального закладу одного з департаментів Київської міської державної адміністрації.

“Злочинна схема працювала наступним чином: відповідно до укладених договорів кошти виділялися на оренду обладнання та приміщень, де нібито проводилися культурні заходи, за виконання цих послуг у 2018-2019 роках на рахунки фірм було перераховано понад 4 млн грн, які потім учасники схеми розділили між собою”, – йдеться в повідомленні.

У більшості випадків для проведення згаданих заходів використовувалося наявне обладнання комунальної установи, а приміщення, в основному, надавалися на безоплатній основі. Крім того, встановлено факти, коли заходи взагалі не проводилися.

У листопаді минулого року чотирьом фігурантам повідомили про підозри.

Обвинувальні акти щодо керівника комунальної установи, її екс-заступника та двох підприємців вже направлені до суду. Їм інкримінують вчинення кримінальних злочинів у складі організованого злочинного угруповання відразу за кількома статтями Кримінального кодексу України: ч.5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 28 ч. 1 чт. 32 ч. 1, 2 ст. 366 (службове підроблення).

Нагадаємо, Служба безпеки України викрила масштабну схему розкрадання коштів “Укрзалізниці” під час ремонту залізничного мосту на ділянці міжнародного сполучення Гомель – Чернігів – Київ. Зокрема, посадові особи регіональної філії “Південно-Західна залізниця” за змовою з підрядною організацією штучно завищили обсяги виконаних робіт і вартість матеріалів.

Останні новини

Back to top button