Інфо поліції

У Києві школярки жорстко знущалися з дівчинки та зняли все на відео

У столиці дівчата-підлітки влаштували справжні розбірки із меншою ученицею. Відео знущань над дитиною потрапило у соцмережі, передає 1NEWS з посиланням на ТСН.

Як зазначається у коментарях до відеоролика, інцидент трапився на Борщагівці. Жертва нападу – дев’ятикласниця Анастасія. У сюжеті «ТСН» дівчинка розповіла, що тепер, після оприлюднення відеоролика, ще сильніше боїться йти до школи.

На відео дівчата починають з того, що дають дитині ляпаса та принижують її, обвинувачуючи у поширенні пліток. Бійка сталася у дворі житлової багатоповерхівки, у досить людному місці. Дві дівчини накинулися на жертву із кулаками, а третя знімала акт побиття на камеру телефона.

В школі, де навчаються всі учасниці конфлікту, подію поки не коментують. Разом із тим обіцяють відреагувати на те, що сталося, відповідно до законодавства.

Батьки постраждалої написали заяву до поліції. За їхніми словами, спочатку вони сподівалися, що несприйняття Анастасії, яка стала новенькою в класі, згодом мине. Однак тепер очевидно, що без втручання правоохоронців не обійтися.

Як вдалося встановити, у однієї з нападниць, Нелі, немає матері, вона перебуває під опікою старшої сестри. Та зізнається, що не в силах повпливати на поведінку підлітка.

Поліція поки що також не коментує подію.

 

Останні новини

Back to top button