Інфо поліції

У Києві побили ветерана АТО і колишнього гравця молодіжної збірної України по хокею

Миколу Ворошнова побили за зауваження про порушення правил дорожнього руху

Колишнього гравця молодіжної збірної по хокею і ветерана АТО Миколу Ворошнова побили за зауваження про порушення правил дорожнього руху.

Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook, – інформує 1NEWS.

Він їхав головною дорогою на Березняках перед виїздом на Дарницький міст, коли його підрізали на чорній машині (Porsche Cayenne або Range Rover, номерний знак – 7747, літер не запам’ятав).

“Почав сигналити йому показуючи цим своє незадоволення подібною поведінкою на дорозі. Підрізало мене авто загальмувало, з нього вискочили двоє. Водій — представницької зовнішності, з депутатським значком на вилозі піджака, а з пасажирського місця — охоронець в плащі з “вухом”, який відразу “позначив” наявність вогнепальної зброї”, – повідомив ветеран АТО.

Під час словесної перепалки поруч зупинилася ще одна машина, в якій знаходилися двоє чоловіків.

“І тут як початок мені “прилітати” з різних сторін. Точно так само, прям “в ціль”. Добре що встояв на ногах, тому що ці могли б почати “піднімати” з носка… здається, на мій превеликий сором, я навіть не відповів”, але це не точно… Добрих стусанів отримав. Давно так не відгрібати. Прямо ностальгія. Повно “юшки”, половинка зуба, ну і розвалили трохи губи, особливо зсередини”, – уточнив Ворошнов.

“Десь з годину просидів на сайті Верховної ради, намагаючись знайти “знайому” пику. Так шо б “це точно він” – ні, нічого. Я взагалі обличчя погано запам’ятовую, а тут ще й по голові били”, – зазначив Ворошнов.

Він також висловив подяку дівчині-водієві, яка дала чистої води, і попросив очевидців події зв’язатися з ним.

Джерело: Facebook

Tags

Останні новини

Back to top button
Close