Інфо поліції

У Києві оголосили в розшук забудовника

Підозрюваний вчинив службове підроблення офіційного документа – декларації про початок виконання будівельних робіт у Подільському районі міста

У Києві оголосили у розшук забудовника-організатора злочинної групи, яка завдала Міністерству енергетики та захисту довкілля України шкоду на суму понад 2,6 мільйона гривень.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що слідчі встановили, що у 2012 році організатор групи спільно з іншими її учасниками та невстановленими особами організував між підприємством, фактичним власником якого він є, та державним підприємством “Державний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут інноваційних технологій в енергетиці та енергозбереженні” укладання договору про часткову участь у реконструкції об’єкта нерухомого майна та передачу функцій замовника.

Відповідно до умов договору, за результатами реконструкції держпідприємство мало отримати у власність права на нерухоме майно площею 552,2 кв. м.

Однак, не маючи на меті здійснювати реконструкцію, організатор спільно з іншими учасниками групи вчинив розтрату чужого майна – нежитлова будівля була знесена, а на її місці розпочато будівництво житлового комплексу. Водночас майнові права на житлові та нежитлові приміщення у комплексі надалі були реалізовані покупцям.

Також встановлено, що підозрюваний вчинив службове підроблення офіційного документа – декларації про початок виконання будівельних робіт у Подільському районі міста Києва.

Відтак злочинні дії учасників організованої групи завдали Міністерству енергетики та захисту довкілля України майнову шкоду в особливо великих розмірах – на суму 2 639 000 гривень.

Наразі організатору вчинення вказаних злочинів повідомлено про підозру в учиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191; ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 366 КК України. Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років. Наразі його оголошено у розшук.

Окрім того, стосовно розшукуваного у районних судах міста Києва знаходяться два обвинувальні акти в учиненні тяжких та особливо тяжких злочинів. Двічі стосовно нього обирався запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 14 та 8 мільйонів гривень.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close