Інфо поліції

У Києві обікрали помешкання гендиректора медіахолдингу Медведчука

Увечері в суботу, 6 січня, злодії обчистили квартиру Олексія Семенова – генерального продюсера медіахолдингу Новини, в який входять заблоковані нині телеканали ZIK, NewsOne і 112 Україна. Про це пише 1NEWS з посиланням на Главред.

Квартира Семенова розташована в Печерському районі Києва в елітному житловому комплексі на бульварі Лесі Українки. Злодії підібрали ключ до квартири продюсера і проникли всередину в проміжку між 18 і 19 годинами. Про це пише Obozrevatel з посиланням на власні джерела.

Повідомляється, що з квартири забрали 120 тисяч доларів (приблизно 3 млн 346 тис.гривень) і коштовності на 5 мільйонів гривень.

Олексій Семенов – російський медіапродюсер, який останні роки живе і працює в Україні. Після того, як в 2018 році Тарас Козак в інтересах Віктора Медведчука придбав телеканали 112 Україна і NewsOne, Семенов став генеральним продюсером медіахолдингу Новини. У 2019 році в холдинг влився і телеканал ZIK.

У квітні 2020 року стало відомо, що Семенов працює над запуском нового столичного телеканалу – Kyiv.Live. Про звільнення Олексія Семенова холдинг Новини не повідомляв.

Back to top button