Інфо поліції

У Києві ліквідували міжнародний канал постачання фальшивих доларів (ФОТО й ВІДЕО)

Зловмисники планували доставити в Україну мільйон фальшивих доларів

Правоохоронці встановили, що на території України діє злочинна група вихідців із країн Закавказзя та Азії.

Зловмисники налагодили канал постачання та збуту підроблених доларів США через АР Крим із Республіки Туреччина, – інформує 1NEWS.

Для збуту фальшивих грошей зловмисники створили канал в одному з месенджерів. Там вони приймали замовлення та вели переписку з «покупцями». «Товар» доставляли через поштові відділення та при особистих зустрічах.  Гроші від покупців отримували на гаманці електронної платіжної системи та готівкою. Вартість фальшивих купюр варіювалася залежно від розміру замовлення і становила від 50 до 60 відсотків номінальної вартості доларів США.

Під час документування злочинної діяльності, яке здійснювалося під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим та міста Севастополь, поліцейські вилучили у фігурантів понад 30 тисяч підроблених доларів США. Також було встановлено, що зловмисники планували доставити в Україну фальшивки загальним номіналом у мільйон доларів США.

У Києві під час передачі 10 тисяч фальшивих доларів США правоохоронці провели поліцейську спецоперацію задля припинення злочинної діяльності учасників угруповання. До проведення спецоперації було залучено понад 100 правоохоронців. Силову підтримку забезпечували бійці підрозділів  КОРД та ТОР.  Крім того, на території Києва, Харкова, Маріуполя та Кривого Рогу були проведені 14 санкціонованих обшуків. Під час обшуків поліцейські вилучили підробленні кошти, засоби технічного зв’язку, автотранспорт.

Джерело: Нацполіція

Back to top button