Інфо поліції

У Києві директора оборонного держпідприємства підозрюють у зловживанні службовим становищем

Внаслідок цього було заподіяно майнову шкоду на загальну суму понад 863 тисяч грн

Директору одного з державних підприємств у Києві, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем, внаслідок чого було заподіяно майнову шкоду на загальну суму понад 863 тис. грн.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що з 2018 по 2019 роки він шляхом зловживання своїм службовим становищем, достовірно знаючи про те, що підприємство-орендар здійснюватиме свою господарську діяльність не тільки в денний, а й у нічний час, діючи в його інтересах не вжив жодних заходів щодо збільшення суми орендної плати згідно з укладеним договором оренди.

Указаним кримінальним правопорушенням заподіяно майнову шкоду на загальну суму понад 863 тис. грн. Зазначені протиправні дії викриті військовою прокуратурою Київського гарнізону спільно з Головним слідчим управлінням Національної поліції України. Наразі триває досудове розслідування щодо встановлення всіх обставин вчинення злочину та інших причетних осіб.

Санкція ч. 2 ст. 364 ККУ передбачає підозрюваному покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело: УНН

Back to top button