Інфо поліції

У Києві дворічна дитина отруїлась алкоголем

Дитину госпіталізували до лікарні з гострим алкогольним отруєнням, наразі її здоров’ю нічого не загрожує

У Подільському районі Києва 2-річна дівчинка отруїлась алкоголем, поки мама розпивала спиртні напої спільно із сусідками.

Дитину госпіталізували до лікарні з гострим алкогольним отруєнням, наразі її здоров’ю нічого не загрожує, – інформує 1NEWS.

На місце події приїхали представники Ювенальної поліції. Правоохоронці поспілкувались із сусідами та оглянули помешкання, в якому проживає малолітня дитина.

“Ми встановили, що жінка разом із сусідами на кухні гуртожитку вживала спиртні напої.  Її малолітня донька знаходилась поруч та випила алкоголь. Коли дитині стало зле, сусіди викликали лікарів. Ми відвідали лікарню та дізналися, що після отримання першої медичної допомоги дівчинці стало краще та зараз її здоров’ю нічого не загрожує”, – розповідає старший інспектор ювенальної поліції Подільського управління поліції Євген Пастухов.

Відносно матері складено протокол за ч.1 ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративне правопорушення.

Стаття передбачає накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів (850-1700 грн).

Крім того, з матір’ю буде спілкуватися служби у справах дітей Подільської районної державної адміністрації для організації подальшої взаємодії та проведення профілактичної роботи.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close