Інфо поліції

У Києві чоловік намагався незаконно заволодіти квартирою, виділеною ветерану АТО

Проте нотаріус відмовив в державній реєстрації права власності на вказану квартиру у зв’язку з отриманням інформації від уповноваженого органу про те, що надане для правочину свідоцтво насправді не видавалось

У Києві повідомили про підозру чоловіку, який підробив свідоцтво про право власності та намагався незаконно заволодіти квартирою, виділеною ветерану АТО.

Про це повідомляє 1NEWS.

Встановлено, що 26 лютого 2020 підозрюваний звернувся до приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу, подавши останньому підроблене свідоцтво про право власності на квартиру у житловому будинку у Голосіївському районі столиці для проведення державної реєстрації права власності на своє ім’я.

Проте нотаріус відмовив в державній реєстрації права власності на вказану квартиру у зв’язку з отриманням інформації від уповноваженого органу про те, що надане для правочину свідоцтво насправді не видавалось.

Зазначається, що слідчим спільно з прокурором та оперуповноваженими сектору спеціальної поліції Шевченківського управління поліції 21 травня 2020 проведено обшук за місцем проживання підозрюваного, в ході якого вилучено документи, пов’язані із підготовкою та вчиненням кримінального правопорушення.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. На майно, що було предметом вчиненого кримінального правопорушення, за клопотанням прокурора накладено арешт.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close