Інфо поліції

У Києві було ліквідовано конвертаційний центр

Співробітники податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби в Києві ліквідували конвертаційний центр, через який протягом 2018-2019 років було проконвертовано близько 210 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ГФС, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

В рамках розслідування кримінального провадження під процесуальним керівництвом прокуратури Києва було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з незаконного формування податкового кредиту, документального прикриття безтоварних операцій та переведення безготівкових коштів у готівку.

З метою прикриття своєї незаконної діяльності фігуранти створили ряд транзитно-конвертаційних суб’єктів госпдіяльності, на рахунки яких замовники послуг конвертації перераховували кошти за нібито придбані товари чи послуги, які у свою чергу формували податковий кредит за рахунок підприємств реального сектора економіки.

У подальшому частина грошових коштів знімалась готівкою, а іншу частину грошових коштів отримували від підприємств реального сектора економіки, що реалізують товарно-матеріальні цінності за готівку кінцевому споживачеві.

В подальшому готівку, за винятком винагороди за конвертацію, передавали замовникам – підприємствам реального сектора економіки.

За результатами санкціонованих обшуків вилучено готівкові кошти в національній та іноземній валюті в еквіваленті понад 1,1 млн грн, ноутбуки, мобільні телефони, печатки підприємств, документація та чорнові записи. Триває слідство.

Нагадаємо, в квітні у Києві було ліквідовано конвертцентр з оборотом понад 200 млн грн.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close