Інфо поліції

У Києві адвокат виманив у клієнта понад 400 тис. грн за надання неіснуючих та вигаданих послуг

У Києві повідомили про підозру адвокату, який виманив у клієнта понад 400 тис. грн за надання неіснуючих та вигаданих послуг. Оборудку провернув за попередньою змовою з працівниками Офісу протидії рейдерству, повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Навесні 2021 року підприємець звернувся до Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції зі скаргою у зв’язку з незаконним заволодінням об’єктами нерухомості його підприємства і звернувся до адвоката за правовою допомогою.

Той змовився з працівниками з Офісу та, використовуючи необізнаність клієнта щодо процедури ухвалення рішень Мінюстом, став вимагати додаткові гроші за нібито пришвидшення розгляду його скарги та прийняття позитивного рішення

Правоохоронці задокументували близько 10 зустрічей клієнта з адвокатом, під час яких останній отримував оплату за неіснуючі послуги.

Адвоката затримали одразу після отримання ним від підприємця чергової суми в 10 тис. доларів.

Також оперативники провели обшук у приміщенні Офісу протидії рейдерству і вилучили документи.

Адвокату повідомили про підозру, вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

В Києві затримали двох чоловіків, які, за даними слідства, “продавали” посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації.

Її підозрювані оцінили в 3,5 млн доларів.

Back to top button