Інфо поліції

У киянина в кафе викрали 11 тисяч доларів

У Києві розшукують чотирьох чоловіків, які вкрали $11 тисяч у чоловіка в ресторані, інформує 1NEWS з посиланням на «Київ Оперативний».

«25.02.2020 о 16:20 я знаходився, разом із бабусею, в кафе «Very Well Cafe» по вул. Авiаконструктора Iгоря Сiкорського, 1-А, у м Києві. У кафе ми приїхали з онкоцентру, де в бабусі діагностували рак. За столиком ми сиділи одні, праворуч від мене на стільці був мій портфель і сумка, в якій було 11 тис y. о. В цей же час, приблизно о 16:25, зазначені на фото 4 людини підійшли до нашого столика, позаду якого була вішалка, і почали «тертися» біля вішалок. Вони перебували за моєю спиною, через кілька хвилин почали віддалятися від столика, де ми сиділи, в сторону виходу», – йдеться у повідомленні.

У цей момент сумка постраждалого впала, при цьому підійшла стороння дівчина і сказала, що щойно з сумки ці люди щось дістали.

«Надалі, я побіг до виходу, кличучи охорону та адміністратора. Чоловіки, представлені на фотографіях, сунули мені в руку частину грошей і почали виходити з кафе. У гонитві за ними нам з охоронцем кафе вдалося повернути всі гроші. Дуже хотілося б знайти цих… Допоможіть», – пишуть у пабліку.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button