Інфо поліції

У Кривому Розі затримали на хабарі чиновницю Держекоінспекції

За 20 тисяч гривень неправомірної вигоди посадовиця обіцяла не встановлювати терміни виконання припису та не застосовувати до порушника заходів у вигляді зупинення діяльності підприємства

У Кривому Розі на хабарі у розмірі 20 тисяч гривень затримали начальницю одного із відділків Державної екологічної інспекції, яка хотіла отримати неправомірну вигоду через зловживання службовим становищем.

Про це повідомляє 1NEWS.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили, що за результатами проведення перевірки господарської діяльності підприємця інспекцією були виявленні порушення вимог природоохоронного законодавства України та складено відповідний акт. В подальшому винесено припис про їх усунення.

За 20 тисяч гривень неправомірної вигоди посадовиця обіцяла не встановлювати терміни виконання припису та не застосовувати до порушника заходів у вигляді зупинення діяльності підприємства.

З місця події працівники поліції та прокуратури вилучили кошти, одержані у якості хабаря.

Наразі керівниця відділу затримана у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Після завершення необхідних процесуальних заходів буде вирішуватися питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Джерело: УНН
Back to top button