Інфо поліції

У Кривому Розі затримали банду рекетирів (ФОТО й ВІДЕО)

Зокрема протягом місяця, вчиняючи фізичний вплив та психологічний тиск, шляхом підпалу вхідних дверей помешкання, підкладанням поховального вінка, адресованого потерпілому, вимагали з останнього грошові кошти у сумі 50 тисяч доларів США

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області, слідчі Криворізького відділу поліції Нацполіції за процесуального супроводження Криворізької місцевої прокуратури та силової підтримки спецпідрозділу КОРД затримали чотирьох жителів міста Кривий Ріг, які вимагали кошти з потерпілого.

Про це повідомляє 1NEWS.

Організатором злочинної групи виявися 44-річний мешканець Кривого Рогу. Заручившись підтримкою «однодумців», котрі вже мали досвід перебування в місцях позбавлення волі, затриманий  та його спільники  залякували громадян.

Зокрема протягом місяця, вчиняючи фізичний вплив та психологічний тиск, шляхом підпалу вхідних дверей помешкання, підкладанням поховального вінка, адресованого потерпілому, вимагали з останнього грошові кошти у сумі 50 тисяч доларів США.

У межах кримінального провадження було задокументовано їхню злочинну діяльність.

У вівторок, 16 червня, під час одержання зловмисниками частини від обумовленої суми – 10 тисяч доларів США, усіх чотирьох було затримано правоохоронцями.

Наразі організатор та його спільники затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За вчинення кримінального правопорушення їм повідомлено про підозру за ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close