Інфо поліції

У Краматорську затримали поліцейського за хабарництво

Коли він дізнався, що його викрили на протиправній діяльності - через третіх осіб переказав працівникам внутрішньої безпеки НПУ, що задля «вирішення питання» готовий надати 5 000 доларів США

Працівники Донецького управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції встановили причетність начальника одного із секторів поліції міста Краматорська до корупційних дій.

Поліцейський відібрав у місцевої мешканки мобільний телефон вартістю 4 000 гривень, який вона придбала у кредит, – інформує 1NEWS.

Телефон забрав як неправомірну вигоду за те, щоби не притягували її сина до кримінальної відповідальності за крадіжку товару з продуктового магазину.

Коли він дізнався, що його викрили на протиправній діяльності – через третіх осіб переказав працівникам внутрішньої безпеки НПУ, що задля «вирішення питання» готовий надати 5 000 доларів США.

Однак і в ДБР вищезазначений працівник поліції продовжив шукати «шляхи домовленості» та запропонував слідчому 3 000 доларів США хабаря. На передачі коштів фігуранта затримали.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button