Інфо поліції

У Краматорську викрили поліцейських на великому криміналі

За даними слідства, у квітні-липні 2020 року правоохоронці, за попередньою змовою, займалися збутом наркотичних засобів, бойових припасів, перевищували владу, застосовуючи насильство до осіб, які займалися виготовленням та збутом наркотичних засобів, а також позбавляли їх волі

У Краматорську викрито командира взводу роти тактико-оперативного реагування, двох його підлеглих та поліцейського Управління патрульної поліції в Донецькій області на збуті наркотичних засобів, викраденні осіб, перевищенні влади та вимаганні.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, у квітні-липні 2020 року правоохоронці, за попередньою змовою, займалися збутом наркотичних засобів, бойових припасів, перевищували владу, застосовуючи насильство до осіб, які займалися виготовленням та збутом наркотичних засобів, а також позбавляли їх волі.

Також вони незаконно проникали до об’єктів приватної власності, вилучали наркотичні засоби з метою подальшого їх збуту та вимагали від осіб грошові кошти за непритягнення до кримінальної відповідальності.

У ході обшуків у службових кабінетах, за місцями мешкання фігурантів та у транспортних засобах виявлено та вилучено грошові кошти, боєприпаси, гранату Ф1, наркотичні засоби.

Під час документування факту нападу на цивільну особу із застосуванням спеціальних засобів, психічного та фізичного насильства, заволодіння психотропною речовиною – амфетаміном чотирьох правоохоронців викрито та затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Джерело: Офіс Генпрокурора

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close