Інфо поліції

У Києві засудили шкуродера, який труїв собак

Шевченківський районний суд Києва виніс вирок Олександру Королю, який отруїв 7 бездомних собак в центрі міста. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила правозахисниця Оксана Костюкевич, інформує 1NEWS.

Суд оштрафував шкуродера на 10,5 тис. грн і засудив до 6 місяців арешту.

«Звільнений від арешту через закінчення терміну давності кримінальної справи», – зазначила зоозахисниця.

Короля звинувачували в отруєнні 7 бездомних собак в бостаду ім. Фоміна в центрі Києва.

Нагадаємо: 8 червня столична поліція затримала догхантера Олексія Святогора. Він відомий як жорстокий вбивця бродячих тварин, на його рахунку більше 500 вбивств. Тим не менш догхантер був затриманий не за розправу над тваринами, а за поширення інформації про свою діяльність.

Святогор підозрюється за ч. 2 ст. 300, ч. 3 ст. 300 КК України (ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості).

Пізніше його посадили під домашній арешт, умови перебування під яким який він порушував.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

2 Comments

 1. Наказали?
  Кого?
  Отравителя бродячих собак?
  Да ему премию надо было выдать и орден ему на грудь!
  Бездомным собакам не место в наших городах. Эти собаки калечат и убивают маленьких детей и беззащитных женщин.
  Убивать бродячих собак! Травить и стрелять!
  А зоозащитников отправить на Марс. Там, на Марсе, от зоозащитников хоть польза какая-то будет людям. А здесь, на Земле, от зоозащитников один вред всем нам.

 2. Зоозащитники – это больные люди. Им всем срочно нужна помощь практикующего психиатра. От них реальный вред человеческому сообществу. Гнать их сраною метлою из наших городов.
  А собак бродячих отстреливать и травить. Лучше бы эти зоозащитники свиней разводили на убой. И деньги у них были бы и польза социуму очевидная. А так один вред от этих юродивых.

Close