Інфо поліції

У Києві заступник директора гімназії незаконно зберігав боєприпаси

акож вказаний заступник директора, використовуючи завідомо підроблений примірник розпорядження КМДА, намагався потрапити до кабінету директора гімназії, взяти контроль над фінансово-господарською діяльністю закладу

Київська міська державна адміністрація спільно із Головним управлінням Національної поліції у місті Києві викрила заступника директора однієї зі столичних гімназій, який підозрюється у підробленні документів, незаконному зберіганні боєприпасів та психотропних засобів, – повідомляє 1NEWS.

“Під час проведення слідчих дій співробітники поліції виявили у службовому кабінеті вказаного заступника директора предмети, схожі на запал до бойової гранати, психотропні засоби, пристрій для відстрілу гумових куль та боєприпаси до нього”, – йдеться у повідомленні.

Також вказаний заступник директора, використовуючи завідомо підроблений примірник розпорядження КМДА, намагався потрапити до кабінету директора гімназії, взяти контроль над фінансово-господарською діяльністю закладу.

Зазначається, що наразі готові документи про звільнення із займаної посади зазначеного заступника директора. Також підписано наказ про звільнення за системні порушення директора гімназії. Ситуація у гімназії перебуває під посиленим контролем правоохоронців та представників Київської міської державної адміністрації. До охорони гімназії також залучено співробітників формування «Муніципальна варта».

Тривають слідчі дії, підозрюваному обирається запобіжний захід.

Джерело: прес-служба КМДА

Tags

Останні новини

Back to top button
Close