Інфо поліції

У Києві та на Сумщині викрили декілька фіктивних підприємств через які відмивали гроші

Крім того, на Сумщині ліквідували конвертцентр

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області ліквідували конвертаційний центр з обсягом операцій понад 60 млн гривень.

Про це повідомляє 1NEWS.

Для здійснення протиправної діяльності організатори конвертаційного центру зареєстрували і придбали низку фіктивних та транзитних підприємств у Києві та Сумській області. На їхні рахунки бізнес реального сектору економіки переводив безготівкові кошти у якості оплати за нібито придбані товари, роботи та послуги. У подальшому незаконно проконвертована готівка (за винятком 10-12%, яка слугувала «винагородою» за надання незаконних послуг) передавалася клієнтам.

За результатами обшуків на підставі ухвал суду за адресами знаходження «тіньового» офісного приміщення, що використовувався учасниками конвертаційного центру, а також за місцем мешкання фігурантів виявлено та вилучено докази протиправної діяльності, зокрема 27 печаток підконтрольних суб’єктів господарювання, документи бухгалтерського та податкового обліку, чорнові записи, мобільні телефони, носії електронної інформації.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close