Інфо поліції

У Києві та Черкаській області затримали злочинну групу за збут наркотиків

За цінами "чорного ринку", роздрібна вартість всіх вилучених наркотиків може сягати понад 2,5 мільйони гривень

У рамках розслідування кримінального провадження, працівники управління протидії наркозлочинності столичної поліції, київської міської прокуратури № 4 та слідчі Дніпровського управління поліції встановили, що 63-річний житель Черкаської області разом із дружиною організували групу, яка збувала опій.

Про це повідомляє 1NEWS.

На цей час правоохоронці мають підтвердження про трьох киян, які були співучасниками подружньої пари. Організатори залишали товар у схованках на межі київської та черкаської областей, а після отримання грошей на банківські рахунки повідомляли місце знаходження закладки. І вже київські учасники угрупування збували ацетильований опій.

Співробітник управління протидії наркозлочинності ГУНП у м. Києві розповіла, що  після проведення п’яти оперативних закупок, працівники підрозділу із залученням спецпризначенців, кінологів та інших поліцейських служб провели одночасне затримання членів злочинної групи у місті Києві та Черкаській області.

Під час санкціонованих обшуків у домоволодіннях зловмисників працівники поліції вилучили близько 2,5 літрів концентрату опію, понад 100 кубів опію ацетильованого та 200 патронів різного калібру, велику кількість телефонних і банківських карток та інші докази злочинної діяльності наркоугрупування.

За цінами “чорного ринку”, роздрібна вартість всіх вилучених наркотиків може сягати понад 2,5 мільйони гривень.

Джерело: прес-служба Нацполіції

Back to top button