Інфо поліції

У Києві підполковник поліції обклав даниною своїх підлеглих

Він зобов’язав поліцейських повертати йому 75 відсотків від отриманої премії

Київським міським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України було встановлено, що посадова особа одного зі структурних підрозділів столичної поліції намагається збагатитися за рахунок ввіреного особового складу. Про отриману інформацію негайно доповіли керівництву Головного управління НПУ Києва, яке підтримало неприпустимість подібних дій.

Про це повідомляє 1NEWS.

В результаті проведених спільних заходів стало відомо, що 40-річний підполковник поліції підняв відсотки преміювання своїм підлеглим, а потім зобов’язав повертати йому 75 відсотків від отриманої премії.Встановлено, що за такою схемою фігурант наживався потягом кількох місяців.

За матеріалами внутрішньої безпеки поліції прокуратурою Києва було розпочато кримінальне провадження за викритим протиправним фактом.

За підтримки та сприяння керівництва ГУНП у Києві, бійці ВШР ДВБ спільно з працівниками КМУВБ ДВБ НПУ та столичною прокуратурою затримали зазначеного посадовця відразу після отримання нимчастини чергової «данини» – 18 тисяч гривень.

На теперішній час тривають санкціоновані обшуки за місцем служби та проживання викритого поліцейського. Готується оголошення підозри та обрання йомузапобіжного заходу.

Джерело: Нацполіція

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close