Інфо поліції

У Києві лікарі брали хабарі від учасників АТО за оформлення інвалідності

Співробітники СБ України затримали зловмисників на робочих місцях після отримання понад 42 тисяч гривень від учасника АТО

Співробітники Служби безпеки України викрили голову Центрального МСЕК № 1 Київського міського центру медико-соціальної експертизи та лікаря-експерта відділу експертизи Центральної військово-лікарської комісії Міноборони, які організували схему вимагання та отримання хабарів з учасників АТО.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовці вимагали з учасників антитерористичної операції гроші за отримання відповідних груп інвалідності. Співробітники СБ України затримали зловмисників на робочих місцях після отримання понад 42 тисяч гривень від учасника АТО, який отримав тяжке поранення ноги, за встановлення йому інвалідності.

Під час санкціонованих слідчих дій за місцями роботи та проживання зловмисників  правоохоронці виявили понад 20 папок з документами бійців АТО, до кожної з яких було прикріплено конверт з грошима. Загальна сума вилученої валюти еквівалентна понад 130 тисячам доларів.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close