Інфо поліції

У Кіровоградській області жінка видавала себе за дружину загиблого військового, щоб отримати понад мільйон гривень компенсації

Псевдовдова отримала довідки, які містили недостовірні дані про те, що вона проживала в громадянському шлюбі з загиблим, та він брав участь у вихованні її дитини

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка, використовуючи підроблені документи, отримала 1,2 млн грн державної грошової допомоги, видавши себе за цивільну дружину військовослужбовця, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, жінка з Кіровоградщини, скориставшись скрутним майновим становищем сестри загиблого, запропонувала їй поховати героя за місцем свого проживання.

В подальшому, скориставшись цим фактом та спекулюючи “патріотичними настроями працівників міської ради”, псевдовдова отримала довідки, які містили недостовірні дані про те, що вона проживала в громадянському шлюбі з загиблим, та він брав участь у вихованні її дитини.

На підставі цих довідок суд визнав підозрювану членом сім’ї загиблого героя, що дозволило їй отримати компенсаційні виплати в сумі 1,2 млн грн.

Джерело: прокуратура Кіровоградської області

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close