Інфо поліції

У кількох областях України створили виїзні борделі

Для цього залучили понад 40 повій різного віку

Правоохоронці затримали шестеро осіб, які організували у кількох областях України мережу виїзних борделів, – повідомляє 1NEWS.

Затримано злочинну групу сутенерів – 6 громадян, які організували в столиці, Київській, Дніпропетровській та Харківській областях сексуальні послуги громадянам за 1500 – 5000 тисяч гривень за годину. Для цього залучили до свого бізнесу понад 40 повій різного віку та здійснювали за ними цілодобовий контроль. Також збували клієнтам наркотичні засоби – амфетамін та канабіс».

Зазначається, що для прикриття своєї протиправної діяльності інтимні послуги надавалися виключно «на виїзд» – за місцем проживання або тимчасового перебування клієнтів.

Уточнюється, що під час 10 санкціонованих обшуків поліцейські виявили та вилучили гроші, отримані злочинним шляхом, наркотичні засоби, банківські картки, на які перераховувалися ці кошти, засоби зв’язку, записники зі списками клієнтів і їхніми адресами та сумами отриманих від них коштів, а також графіки чергування дівчат.

Наразі триває комплекс слідчих дій. Підозрюваних затримано в порядку ст. 208 КПК України. До обрання міри запобіжного заходу вони перебуватимуть в ізоляторі тимчасового тримання.

Джерело: прес-служба Нацполіції

Tags

Останні новини

Back to top button
Close