Інфо поліції

У Карпатах виявили нелегальний трубопровід

Наразі на місці виявлення знарядь злочинної діяльності проводяться слідчі дії

Представники Національної поліції разом зі службою безпеки АТ «Укртранснафта» виявили на території санаторію «Перлина Карпат» підпільну базу для зберігання викраденої нафти.
Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що відкачку сировини зловмисники здійснювали через врізку до другої черги обвідного нафтопроводу «Броди-Держкордон» неподалік Мукачева, яку спеціалісти товариства виявили за результатами проведення внутрішньотрубної діагностики та ліквідували.

Досліджуючи маршрут пролягання нелегального трубовідводу, довжина якого становить близько двох кілометрів, правоохоронці та служба безпеки компанії виявили його закінчення на території санаторію «Перлина Карпат».

“Попри беззаперечні докази зловмисних діянь, охорона санаторію вперто відмовлялася надавати доступ на її територію. Через декілька годин доступ все ж таки надали. Під час огляду пансіонату поліція та служба безпеки виявили в одному з приміщень чотири гумові резервуари та насоси для перекачки нафти. Найбільший із резервуарів (25 м куб.) повністю заповнений викраденою нафтою, інші (по 10 м куб.) – заповнені наполовину”, – зазначили у компанії.

Наразі на місці виявлення знарядь злочинної діяльності проводяться слідчі дії.

За фактом зловмисного пошкодження магістрального нафтопроводу відкрито кримінальне провадження.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close