Інфо поліції

У Хмельницькому затримали адміністратора ринку, який хотів підкупити поліцейського

Провадження було розпочато за фактом вимагання та отримання 30 000 гривень, начебто для передачі третім особам, які можуть забезпечити безперешкодну діяльність підприємцям ринку

До Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції звернувся заступник начальника слідчого відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності Хмельницького РУП.

Поліцейський повідомив про місцевого мешканця, який висловив намір надати неправомірну вигоду, – інформує 1NEWS.

Встановлено, що 52-річний чоловік, адміністратор одного з місцевих ринків, є фігурантом кримінального провадження, розпочатого за матеріалами Управління стратегічних розслідувань у Хмельницькій області ДСР НПУ.

Провадження було розпочато за фактом вимагання та отримання 30 000 гривень, начебто для передачі третім особам, які можуть забезпечити безперешкодну діяльність підприємцям ринку.

Аби залагодити питання щодо закриття кримінального провадження, хмельничанин пообіцяв посадовцю поліції тисячу доларів США.

На передачі першої частини від обіцяної суми «відкупних» зловмисника затримали працівники поліції, під процесуальним керівництвом окружної прокуратури міста Хмельницького.

Джерело: Нацполіція

Back to top button