Інфо поліції

У Хмельницькому викрили нелегальний центр комутації міжнародного зв’язку

Встановлено, що користувачами послуг були представники Російської Федерації та інших країн СНД

Мешканці Хмельницького розмістили спеціалізовані апаратно-програмні комплекси у власних оселях та в орендованих приміщеннях в Україні та закордоном.

Про це розповідає 1NEWS.

Спеціалізоване телекомунікаційне обладнання зловмисники використовували для заробітку на незаконній маршрутизації міжнародного телекомунікаційного трафіку. У такому випадку міжнародний телефонний трафік перенаправлявся у внутрішню телекомунікаційну мережу мобільних операторів.

У результаті міжнародні дзвінки тарифікувалися за цінами національних. Також, використовуючи сім-карти мобільних операторів країн СНД, забезпечували підміну оригінальних номерів вихідного дзвінку.

Крім цього, послугами зловмисників користувались телефонні шахраї, колекторські спілки та шахрайські кол-центри. Також створювались умови для діяльності так званих ботоферм, тобто реєстрації та анонімізації особистості у соціальних мережах, месенджерах, дошках оголошень та інших сервісах.

Встановлено, що користувачами послуг були представники Російської Федерації та інших країн СНД.

Правоохоронці провели обшуки за місцем мешкання фігурантів. За результатами вилучили комп’ютерну техніку зі встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням, близько трьох тисяч сім-карток операторів зв’язку, значну кількість телекомунікаційного обладнання (sim-банки, GoIP шлюзи та 3g модеми).

Джерело: Нацполіція

Back to top button