Інфо поліції

У Хмельницькому створили “фейкову” міську раду у співпраці з Шарієм – СБУ

Матеріали досудового розслідування дають підстави стверджувати, що діяльність псевдодепутатів координували спецслужби Росії

Служба безпеки України продовжує слідчі дії щодо представників так званого «народовладдя», які виконували завдання із-за кордону.

У фейкових «депутатів» незаконно створеної «Хмельницької міської ради» проведено низку обшуків, – – інформує 1NEWS.

Матеріали досудового розслідування дають підстави стверджувати, що діяльність псевдодепутатів координували спецслужби Росії.

Вони також активно співпрацювали з проросійським пропагандистом Анатолієм Шарієм, якому СБУ повідомила про підозру у державній зраді.

Слідчі органів безпеки, у межах раніше розпочатого кримінального провадження, перевіряють інформацію про причетність підозрюваних до діяльності, спрямованої на захоплення державної влади і повалення конституційного ладу.

Під час обшуків у представників незаконно створених «органів місцевого самоврядування і державної влади «Республіки Україна» та «територіальної громади міста Хмельницький» правоохоронці виявили:

  • статути фейкових псевдоутворень;
  • печатки і бланки;
  • протоколи засідань;
  • розпорядження, посвідчення і листування самопроголошених органів;
  • агітаційні матеріали.

Також вилучено картки платіжних систем РФ, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та інші матеріали, які будуть долучені до матеріалів справи.

Джерело: СБУ

Back to top button