Інфо поліції

У Хмельницькому незаконно вивели з державної власності сотні гектарів землі

Члени злочинної групи організували схему, за якою розшукували учасників бойових дій та інші категорії осіб, що не скористались своїм правом безоплатного отримання землі площею 2 га, допомагали їм оформити земельні ділянки, а потім одразу ж відчужували їх на користь третіх осіб

У Хмельницькому правоохоронці викрили злочинну групу, члени якої незаконно вивели з державної власності сотні гектарів землі.

Про це інформує 1NEWS.

Члени злочинної групи організували схему, за якою розшукували учасників бойових дій та інші категорії осіб, що не скористались своїм правом безоплатного отримання землі площею 2 га, допомагали їм оформити земельні ділянки, а потім одразу ж відчужували їх на користь третіх осіб. За це громадяни, які надавали свої документи для оформлення земельних ділянок, отримували від 250 до 800 гривень.

Таким чином упродовж 2019-2020 років зловмисники вивели з державної власності сотні гектарів землі.

Наприкінці лютого 2021 року в рамках розслідування кримінального провадження правоохоронці провели 12 санкціонованих обшуків, в ході яких вилучили низку документів, серед яких – копії паспортів та посвідчень УБД, договори дарування тощо.

Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Крім того, Хмельницький міськрайонний суд задовольнив клопотання слідчого щодо накладення арешту на 158 земельних ділянок загальною площею 263 гектари та вартістю понад 8 мільйонів гривень.

Джерело: Нацполіція

Back to top button