Інфо поліції

У Хмельницькому екскерівника банку звинувачують у махінаціях з нерухомістю

В ході досудового розслідування банкіру повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень

У Хмельницьку екскерівника відділення банку підозрюють у незаконних оборудках з нерухомістю на понад пів мільйона гривень.

Про це повідомляє 1NEWS.

У 2007 році сім’я хмельничан отримала у банку споживчий кредит у розмірі 126 тис. доларів США та для забезпечення виконання зобов’язань передала в іпотеку власну квартиру в обласному центрі площею 95 кв. м. У зв’язку із неповерненням кредиту квартира заставною вартістю понад 500 тис. грн підлягала стягненню на користь банку, проте у 2010 році була відчужена власниками на користь третіх осіб.

Зазначається, що отриманими від реалізації майна грошами боржники розпорядилися на власний розсуд, а не для погашення заборгованості по іпотеці.

“Вказане стало можливим за сприяння начальника відділення банку, який надав нотаріусу завідомо неправдивий лист про зняття заборони відчуження майна. Внаслідок цього, через позбавлення банківської установи можливості звернути стягнення на предмет іпотеки, інтересам юридичної особи спричинено тяжкі наслідки”, – повідомляють у прокуратурі.

Додається, що в ході досудового розслідування банкіру повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button