Інфо поліції

У Хмельницькій області викрили шахраїв, які продавали підробки товарів відомих світових брендів (ФОТО)

За результатами проведених експертиз у сфері інтелектуальної власності встановлено суму завданих збитків, заподіяних правовласникам брендів, яка сягає понад 1 мільйон гривень

Незаконну діяльність організованої злочинної групи викрили співробітники кіберполіції спільно зі слідчими ГУНП в Хмельницькій області.

Про це інформує 1NEWS.

У ході досудового розслідування слідчі з’ясували, що організував злочинний бізнес 33-річний мешканець обласного центру. Чоловік разом зі спільниками налагодив продаж через мережу Інтернет підробок товарів відомих світових брендів.

Чоловік створив та за допомогою найманих робітників обслуговував низку вебресурсів, через які продавав фальсифікований товар. Зокрема, продажі здійснювалися за системою дропшипінгу, тобто товар відправлявся безпосередньо від постачальника до покупця. Водночас посередник не зберігав продукцію у себе або на складі.

Нагадаємо, що у вересні 2020 року в оселі, на складі, у місцях реалізації та в автомобілі зловмисників правоохоронці із залученням спецпризначенців провели ряд санкціонованих обшуків. Слідчі тоді вилучили велику кількість фальсифікованої продукції, комп’ютерну техніку та обладнання для технічної підтримки вебресурсів, мобільні телефони, бухгалтерські «чорнові записи».

За результатами проведених експертиз у сфері інтелектуальної власності встановлено суму завданих збитків, заподіяних правовласникам брендів, яка сягає понад 1 мільйон гривень.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button