Інфо поліції

У Хмельницькій області місцеві чиновники отримували хабарі від “чорних лісорубів”

За певну винагороду посадові особи не реагували на дії «чорних» лісорубів, а саме - дозволяли вирубувати дерева цінних порід та не повідомляли, як то передбачено законом, про такі факти до правоохоронних органів

У Хмельницькій області лісник комунального підприємства районної ради та начальник дорожньо-ремонтного пункту облавтодору вступили у змову з лідером злочинної групи.

Її учасники «спеціалізувалися» на незаконній порубці деревини на території природного парку «Подільські Товтри» та Кам’янець-Подільського лісгоспу, а також вздовж полезахисної смуги регіональної автомобільної дороги, – інформує 1NEWS.

За певну винагороду посадові особи не реагували на дії «чорних» лісорубів, а саме – дозволяли вирубувати дерева цінних порід та не повідомляли, як то передбачено законом, про такі факти до правоохоронних органів.

Кошти отримували за кожен вихід «лісорубів» на ввірену їм територію.

В ході слідства поліцейські встановили, що лісник комунального підприємства райради отримав неправомірної вигоди на загальну суму 15 тисяч гривень, а керівник дорожньо-ремонтного пункту облавтодору – 60 тисяч гривень.

Джерело: Нацполіція

Back to top button