Інфо поліції

У Хмельницькій області чоловіка оштрафували на 17 000 гривень за зберігання забороненої літератури

Під час слідства підозрюваний у повному обсязі визнав свою вину

У Хмельницькій області суд визнав чоловіка винним у розповсюдженні творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну та релігійну нетерпимість та дискримінацію та оштрафував його на 17 тисяч гривень штрафу.

Про це повідомляє 1NEWS.

У результаті досудового розслідування, встановлено, що 57-річний чоловік купив та зберігав у своєму гаражі шість книг, які не відповідають вимогам законодавства України у сфері суспільної моралі, оскільки містять інформацію, яка пропагує ідеологію фашизму (нацизму, расизму), розпалює національну та релігійну ворожнечу, принижує та ображає єврейську націю та інші нації за національною ознакою, пропагує неповагу до національних і релігійних святинь.

Під час слідства підозрюваний у повному обсязі визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 300 (зберіганні та перевезенні з метою збуту, а також збуті творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію) Кримінального кодексу України, а тому прокурором із ним укладено угоду про визнання винуватості.

Джерело: УНН

Back to top button