Інфо поліції

У Херсонській області викрили “бойовика ЛНР” у структурі МВС (ВІДЕО)

Співробітники спецслужби встановили, що чоловік упродовж 2015-2016 років був «оперативним співробітником МДБ ЛНР» і вербував громадян по обидві сторони лінії розмежування, а також залякував проукраїнськи налаштоване населення

Служба безпеки України викрила і затримала колишнього співробітника так званої «спецслужби» терористів «МДБ ЛНР».

Він переїхав на підконтрольну українській владі територію через РФ і працевлаштувався у структуру Міністерства внутрішніх справ, – інформує 1NEWS.

У ході досудового розслідування слідчі СБ України встановили, що зловмисник незаконно обійняв посаду адміністратора одного з територіальних сервісних центрів МВС у Херсонській області. Під час оформлення на роботу він надав сфальсифіковані документи. За оперативною інформацією, він мав можливість передавати інформацію із закритих баз даних до представників бойовиків.

Співробітники спецслужби встановили, що чоловік упродовж 2015-2016 років був «оперативним співробітником МДБ ЛНР» і вербував громадян по обидві сторони лінії розмежування, а також залякував проукраїнськи налаштоване населення.

Силовики затримали правопорушника в одному із житлових районів Нової Каховки на Херсонщині. У ході санкціонованих обшуків за місцем проживання та в офісі оперативники виявили документи, які будуть долучені до доказової бази. Також вилучено дві тротилові шашки із електродетонаторами.

Джерело: СБУ

Останні новини

Back to top button