Інфо поліції

У Херсонській області викрили фермера у несплаті податків та привласненні виручки на 18 мільйонів гривень

Наслідком використання такої схеми стало недоотримання бюджетом значних коштів через заниження об’єкту оподаткування в підконтрольного сільгосппідприємства та підприємця, а також несплати податків власне самим громадянином

На Херсонщині податківці викрили схему ухилення від сплати податків у великих розмірах та привласнення громадянином виручки реальних суб’єктів господарювання-сільгоспвиробників на суму понад 18 млн гривень.

Про це повідомляє 1NEWS.

Під час проведення перевірки ревізори з’ясували, що громадянин відкрив понад 20 банківських карткових рахунків.

Така кількість рахунків необхідна була аби створити умови для ухилення від оподаткування сільгосппідприємству та собі особисто, як фізичній особі – підприємцю.

Бізнесмен незаконно отримував на власні потреби кошти, які фактично були виручкою від реалізації агропродукції, необлікованої як у сільгосппідприємства, так і в підприємця.

У подальшому кошти конвертувалися в готівку через банкомати й касові відділення банківських установ та використовувались на власні потреби.

Зокрема, цими платіжними картками розраховувалися в торгових мережах, готелях, ресторанах, які знаходилися в Україні та за її межами.

Наслідком використання такої схеми стало недоотримання бюджетом значних коштів через заниження об’єкту оподаткування в підконтрольного сільгосппідприємства та підприємця, а також несплати податків власне самим громадянином.

Джерело: Державна податкова служба

Back to top button