Інфо поліції

У Херсоні затримали на хабарі слідчого поліції

За попередньою інформацією, слідчий вимагав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 3 000 доларів США за не створення перешкод при отриманні дозволу на зняття арешту з нерухомого майна в рамках досудового розслідування кримінального провадження та подальшого його закриття

Державне бюро розслідувань (ДБР) затримало слідчого херсонської поліції після отримання 85,5 тис. грн. хабара за безперешкодне зняття арешту з майна та закриття кримінального провадження.

Про це інформує 1NEWS.

За попередньою інформацією, слідчий вимагав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 3 000 доларів США за не створення перешкод при отриманні дозволу на зняття арешту з нерухомого майна в рамках досудового розслідування кримінального провадження та подальшого його закриття.

Зазначається, що після одержання неправомірної вигоди у гривневому еквіваленті поліцейського затримали в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Джерело: ДБР

Back to top button