Інфо поліції

У Харкові затримали юних сутенерів

Ними виявилися 23-річний уродженець Чернівецької області, що мешкає в Італії, та 20-річна киянка.

Зловмисників, які вербували жінок з метою сексуальної експлуатації за кордоном, викрили працівники слідчого управління та Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції в Харківській області. Ними виявилися 23-річний уродженець Чернівецької області, що мешкає в Італії, та 20-річна киянка.

Про це повідомляє 1NEWS.

Правопорушники намагалися з метою сексуальної експлуатації вивезти до Італійської Республіки двох 19-річних громадянок України.

Під час документування злочинної діяльності було встановлено, що у березні чоловік та жінка підшукали на території Харкова двох дівчат. Після чого, використовуючи їх уразливий стан через тяжкі особисті обставини, досягли домовленості про їх переміщення через державний кордон України до Італійської Республіки для надання сексуальних послуг.

16 березня зловмисники зустрілися з дівчатами у кафе та домовилися про місце та час виїзду. Наступного дня поліцейські затримали  чоловіка та жінку у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на автостоянці закладу швидкого харчування по вулиці Пушкінській у Харкові.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button