Інфо поліції

У Харкові затримали банду рекетирів

Оперативники спецслужби встановили, що до складу групи входило п’ятеро місцевих мешканців, серед яких були особи, яких уже притягували до кримінальної відповідальності та відбували покарання за насильницькі й майнові злочини

У Харкові Служба безпеки України затримала злочинну групу, учасники якої вимагали гроші у підприємців і заможних громадян, погрожуючи їм вбивствами, у тому числі дітей.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що до складу групи входило п’ятеро місцевих мешканців, серед яких були особи, яких уже притягували до кримінальної відповідальності та відбували покарання за насильницькі й майнові злочини.

В одному із задокументованих епізодів злочинної діяльності учасники угруповання вимагали від харків’янина, який займається професійною медичною практикою у сфері пластичної хірургії, $35 тисяч, погрожуючи, у разі несплати грошей, вбити його малолітню дитину.

Інформацію про матеріальний стан лікаря, склад його сім’ї та адресу мешкання вимагачі дізналися від знайомого «жертви», який також планував нажитися на цьому злочині. Спочатку зловмисники вимагали від лікаря 100 тисяч американських доларів, але згодом погодилися на меншу суму.

Співробітники СБУ разом з поліцією та прокуратурою затримали у Харкові чотирьох членів групи під час одержання обумовленої суми. При обшуках за місцями їх проживання правоохоронці вилучили мобільні телефони, з яких здійснювалися погрози вбивством, а також інші докази протиправної діяльності.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close