Інфо поліції

У Харкові затримали адвокатів, які продавали посади в ДБР

Адвокати запевнили громадянина, який хотів працевлаштуватися до ДБР, у тому, що мають вплив на членів конкурсної комісії правоохоронного відомства

Правоохоронці Харкова викрили та затримали двох адвокатів, які обіцяли посприяти у працевлаштуванні до Державного бюро розслідувань за 15 тисяч доларів.

Про це інформує 1NEWS.

Так, за даними слідства, адвокати запевнили громадянина, який хотів працевлаштуватися до ДБР, у тому, що мають вплив на членів конкурсної комісії правоохоронного відомства.

Під час зустрічі з ним в одному з ресторанів Харкова, адвокати пообіцяли, що, в разі надання їм 15 тисяч доларів, вони передадуть кошти члену комісії з проведення конкурсів на зайняття вакантних посад у Державному бюро розслідувань.

Після цього чоловік передав адвокатам частину суми в розмірі 1 тисячі доларів США.

У подальшому один з адвокатів зателефонував йому і повідомив, що питання щодо його працевлаштування до ДБР вирішено позитивно і необхідно передати другу частину коштів — 14 тисяч доларів США. Для місця зустрічі вони обрали один із супермаркетів Харкова.

Зазначається, що наразі слідчі дії тривають, встановлюються інші особи, причетні до скоєння вказаного кримінального правопорушення.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button