Інфо поліції

У Харкові викрили виготовлення підроблених документів для перетину кордону нелегалами

До кримінальних оборудок виявився причетний 46-річний мешканець Харківщини, який приймав замовлення на виготовлення фальшивих паспортів громадянина України, Російської Федерації, так званих «ДНР» та «ЛНР», карток платників податків, посвідок на постійне чи тимчасове проживання, закордонні паспорти, дипломи про вищу освіту

Наприкінці 2020 року оперативники Департаменту внутрішньої безпеки НПУ одержали інформацію про групу осіб, яка на території столиці та Харківщини налагодила схему переправлення осіб через державний кордон з подальшою легалізацією шляхом підробки для них документів.

Про це інформує 1NEWS.

До кримінальних оборудок виявився причетний 46-річний мешканець Харківщини, який приймав замовлення на виготовлення фальшивих паспортів громадянина України, Російської Федерації, так званих «ДНР» та «ЛНР», карток платників податків, посвідок на постійне чи тимчасове проживання, закордонні паспорти, дипломи про вищу освіту тощо.

Його 45-річний спільник відповідав за виготовлення підроблених документів, зокрема із захисними голографічними елементами, які видаються органами виконавчої влади. За роботу змовники бралися лише після попередньої 100-відсоткової оплати.

Правоохоронці здійснили кілька оперативних закупок різного роду документів, експертиза яких підтвердила факт підробки.

За фізичної підтримки бійців поліції особливого призначення ГУНП в Харківській області та відділу швидкого реагування ДВБ НПУ проведено санкціоновані обшуки за місцем проживання фігурантів групи.

Виявлено та вилучено: підроблені штампи та печатки органів виконавчої влади, бланки суворої звітності, документи з ознаками підробки, устаткування для виготовлення підроблених документів, оргтехніку, «чорнові» записи.

Джерело: Нацполіція

Back to top button