Інфо поліції

У Харкові викрили трьох чоловіків у неправомірному використанні електронних грошей через російські платіжні системи

Клієнт перераховував кошти на банківські рахунки фігурантів в національній валюті та отримував еквівалент в російських рублях на електронний гаманець забороненої платіжної системи

Співробітники кіберполіції в Харківській області спільно зі слідчими поліції під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури викрили трьох чоловіків у неправомірному використанні електронних грошей.

Про це повідомляє 1NEWS.

Кіберполіція встановила, що фігуранти на українських інтернет-майданчиках розмістили оголошення про надання послуг з конвертації грошей та здійснення фінансових операцій за допомогою російських платіжних систем, заборонених на території України.

Вказані електронні платіжні системи використовуються у протиправній діяльності та «відмиванні» коштів, здобутих злочинним шляхом, у зв’язку із неможливістю відстеження їх походження правоохоронними органами.

Особи, які бажали здійснити такі фінансові операції, звертались за вказаними оголошеннями та отримували відповідну послугу. Клієнт перераховував кошти на банківські рахунки фігурантів в національній валюті та отримував еквівалент в російських рублях на електронний гаманець забороненої платіжної системи.

Правоохоронці провели обшуки за місцями мешкання чоловіків. За результатами вилучено комп’ютерну техніку, термінали мобільного зв’язку та платіжні карти. Вилучене направлено на експертизу. Під час попереднього огляду техніки виявлено інформацію, що підтверджує злочинну діяльність фігурантів.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close