Інфо поліції

У Харкові викрили розкрадання міського бюджету

Кошти передбачалися на виконання робіт, зокрема на ремонт доріг, постачання паливно-мастильних матеріалів, запчастин та ремонт техніки комунальних підприємств, та надання послуг комунальним підприємствам

Правоохоронці викрили злочинну схему розкрадання коштів, передбачених у міському бюджеті м. Харкова на виконання робіт та надання послуг комунальним підприємствам.

Про це інформує 1NEWS.

Слідчі Нацполіції встановили, що посадові особи одного з комунальних підприємств м. Харкова у змові з посадовими особами декількох недержавних суб’єктів господарювання у період 2020 – 2021 років розкрадали бюджетні кошти шляхом умисного необґрунтованого завищення цін на товари та надані послуги, а також оплати робіт, які фактично не виконувалися, або ж були виконані не в тому обсязі.

Гроші були передбачені у міському бюджеті м. Харкова на ремонт доріг, постачання паливно-мастильних матеріалів, запчастин та ремонт техніки комунальних підприємств.

Загальна сума бюджетних коштів, перерахована у 2020 році посадовими особами комунального підприємства м. Харкова на рахунки інших суб’єктів господарювання, становить близько 590 мільйонів гривень.

Лише по одному договору сума збитків орієнтовно становить 400 тисяч гривень. Щодо інших договорів – загальна сума збитків встановлюється.

Водночас поліцейські встановили, що паливно-мастильні матеріали, запчастини для техніки та її ремонт постачалися та виконувалися не в повному обсязі, їхня ринкова ціна була завищеною. При цьому частина паливно-мастильних матеріалів взагалі списувалися виключно на папері.

За місцями знаходження комунального підприємства та його філій на території міста Харкова проведені обшуки, у ході яких вилучено документи та електронні носії інформації, які мають доказове значення для досудового розслідування.

Джерело: Нацполіція

Back to top button