Інфо поліції

У Харкові викрили підпільне виробництво неякісного пального

На підпільному підприємстві правоохоронці виявили понад 750 кубометрів пального та обладнання для його виготовлення, сукупна вартість якого становить майже 54 млн грн

У Харкові Служба безпеки України заблокувала масштабну схему збуту і виробництва низькоякісного контрафактного пального.

На підпільному підприємстві правоохоронці виявили понад 750 кубометрів пального та обладнання для його виготовлення, сукупна вартість якого становить майже 54 млн грн, – інформує 1NEWS.

Співробітники спецслужби встановили, що незаконним виготовленням пального займалися керівництво двох місцевих комерційних фірм. «Товар» сумнівної якості вони виготовляли на території свого підприємства. Зловмисники закуповували сировину низької якості і додавали до неї різні хімічні присадки.

Низькоякісне пальне зловмисники постачали до мереж автозаправних станцій Харкова й продавали в обхід податкового законодавства.

У межах кримінального провадження, розпочатого за статтями 204 (незаконне виготовлення підакцизних товарів) та 212 (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України, правоохоронці провели обшуки за місцями зберігання і реалізації контрафактної продукції, а також в офісах комерційних фірм. Під час слідчих дій вилучено документи і чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність.

Наразі призначено низку експертиз, за результатами яких керівництву комерційних фірм буде оголошено підозри у скоєнні злочинів. Вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені з обігу паливно-мастильні матеріали.

Джерело: СБУ

Back to top button