Інфо поліції

У Харкові викрили квартирних шахраїв

Протягом 2018-2019 років вказані особи підробляли правовстановлюючі та інші документи, в результаті чого становилися незаконними власниками квартир різних осіб

Детективи Харкова викрили групу осіб, які заволодівали квартирами самотніх та померлих громадян.

Про це повідомляє 1NEWS.

Налагодили шахрайську схему троє харків’ян віком від 35 до 70 років.

Протягом 2018-2019 років вказані особи підробляли правовстановлюючі та інші документи, в результаті чого становилися незаконними власниками квартир різних осіб.

Усього на теперішній час слідством встановлено причетність групи зловмисників до 5 епізодів злочинної діяльності.

За результатами проведеного комплексу слідчих та розшукових дій трьом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні вищеозначених злочинів.

10 січня 2020 року двом учасникам групи 35 та 52 років Київський районний суд Харкова обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави у розмірі 420 та 520 тисяч гривень відповідно.

Відносно 70-річної жінки обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Крім того, на теперішній час слідство перевіряє на причетність до вчинення злочинів ще п’ятьох осіб.

На 5 квартир, що стали предметом злочинного посягання, накладено арешт. Вирішується питання про накладення арешту на рахунки підозрюваних у банківських установах.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close