Інфо поліції

У Харкові блокували поставку неякісних автозапчастин для військової авіатехніки

Уживані агрегати зловмисники разом зі своїми спільниками косметично ремонтували  у кустарних умовах для подальшого перепродажу

На Харківщині контррозвідники Служби безпеки України у межах розпочатого кримінального провадження блокували схему постачання неякісних авіазапчастин підприємствам Укроборонпрому.

Про це повідомляє 1NEWS.

За версією слідства, двоє харків’ян організували схему скуповування вузлів та агрегатів військових літаків. Обладнання за їх замовленням викрадали з військових частин Міноборони України та з оборонних підприємств. Уживані агрегати зловмисники разом зі своїми спільниками косметично ремонтували  у кустарних умовах для подальшого перепродажу.

Організатори здійснювали збут відремонтованих уживаних запчастин під виглядом нових через підконтрольні комерційні фірми підприємствам державного концерну «Укроборонпром», які займаються ремонтом та відновленням військової авіатехніки. Також авіазапчастини незаконно вивозили, приховуючи від митного контролю, до інших країн для обслуговування літаків за кордоном.

Правоохоронці за дозволом суду провели 8 обшуків у приміщеннях, де організатори зберігали та ремонтували авіазапчастини, а також за місцями мешкання організаторів оборудки. Під час слідчих дій вилучено продукцію військового призначення та документацію із доказами протиправної діяльності.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close